Další šperky z hematitu

Hematitový náhrdelník

Náhrdelníky z hematitu jsou mezi ženami velmi oblíbené. Vzhledem k tomu, že hematit téměř netvoří krystaly, se dobře brousí a zpracovává na různé tvary, ze kterých se poté skládá náhrdelník z hematitu. Z velké nabídky hematitových náhrdelníků si jist+ vybere každá žena. Na e-shopu zaměřeném na drahé kameny a šperky z hematitu Naturshop.cz si může vybrat mezi náhrdelníkem z téměř neopracovaného hematitu nebo náhrdelník z hematitu v různých tvarech oválků, srdíček či hvězdiček. Hematit dle doporučení léčitelů pomáhá rozproudit energii v těle, jen by se hematitovému náhrdelníku měli vyhýbat lidé, kteří mají problémy se štítnou žlázou.

hematový náhrdelník náhrdelník z hematitu
Hematit na náhrdelníku, který vidíte na obrázku vlevo, je utvořen z téměř neopracovaného hematitu a má délku 90cm, tudíž jej můžete nosit jako dlouhý náhrdelník nebo jako kratší dvojitý. Náhrdelník z hematitu na obrázku vpravo je z hladkých oválků hematitu a jak vidíte, hematit krásně sedí na krku.

Hematitové náušnice

Hematitové náušnice můžou skvěle doplňovat nejen vaši ženskost, ale i ostatní šperky z hematitu. Náušnice z hematitu, stejně jako ostatní šperky z hematitu laďte vždy k sobě, tedy vybírejte podobné tvary, které spolu souzní. Např. k náhrdelníku z hematitu ve tvaru oválku vybírejte hematitové náušnice popřípadě náramek z hematitu rovněž ve tvaru oválků. Náušnice z hematitu, které si můžete jako ostatní šperky z hematitu vybrat na e-shopu Naturshop.cz, mají stříbrné úchyty a vybrat si můžete z více jak 20-ti různých typů. Doladit k náušnicím můžete i ostatní hematitové šperky, které rovně+ž nabízí internetové klenotnictví Naturshop.cz.

hematitové náušnice šperky
Na internetovém obchodě Naturshop.cz si můžete vybrat z více jak 20-ti typů hematitových náušnic, které mají stříbrný afroháček. Náušnice můžou být libovolně dlouhé a v různých tvarech, záleží jen na vašem stylu.

Hematit prstýnek

Hematitové prstýnky nejsou jen doménou žen, ale i mužů. Hematit svým krásným kovovým leskem se hodí jak pro ženy, tak i pro muže. Hodně mužů také nosí oblíbený prstýnek z hematitu na krku zavěšený na kůži či na řetízku. Ať už chcete prsten z hematitu pro muže či hematitový prstýnek pro ženy a dívky nosit jakkoliv, dobře vyberte velikost prstenu. Hematitové prstýnky podobně jako ostatní hematitové šperky mají poměrně nízkou pořizovací hodnotu (na e-shopuNaturshop.cz koupíte prstýnek z hematitu již od 80Kč za jemnější, větší prsteny z Hematitu z cca 95Kč) zhledem k dobré dostupnosti drahého kamene hematit.

hematitový prsten prstýnek prstýnek z hematitu, prstýnky z hematitu šperky
Hematitové prsteny a prstýnky se hodí jak pro ženy, tak pro muže. Prstýnek z hematitu sice nijak nezatíží váš rozpočet (prstýnek z hematitu na obrázku vlevo koupíte již od 80Kč a širší hematitový prsten na obrázku vpravo již od 95Kč), nicméně je třeba pečlivě vybrat velikost nebo k prstýnku přikoupit ještě kůži na zavěšení (cca10Kč na Naturshop.cz), abyste si mohli prstýnek z hematitu pověsit třeba na krk.

Naturshop.cz - internetový obchod drahé kameny, jantar, šperky, dárky

(Veškeré texty a fotografie jsou majetkem Naturshop.cz, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou.
Kopírování textů  je bez souhlasu majitele zakázáno. © Naturshop.cz)