Hematitové přívěsky

Přívěsky z hematitu

Jak nosit přívěsek z hematitu?

Hematitové přívěsky mohou být skvělý doplňkem, pokud již nějaký hematitový šperk máte, stejně tak vás bude zdobit i pokud chcete nosit jen hematitový přívěsek. Přívěsek z hematitu může mít stříbrný úchyt, ovšem velmi pěkně vypadá hematitový přívěsek zavěšený na kůži. Černá kůže totiž podtrhuje přírodní materiál na hematitovém přívěsku, ovšem pokud vzhledem k zaměstnání takovýto šperk nemůžete nosit, doporučujeme hematitový přívěsek zavěsit na stříbrný či ocelový řetízek.

hematitový přívěsek hematitove privesky šperky
Přívěsek z hematitu můžete nosit jak zavěšené na stříbrném řetízku, tak i na kůži, na kterou se přívěsky z hematitu skvěle hodí. Hematitový přívěsek s úchytem (doporučujeme ze stříbra) vypadá velmi pěkně jak na stříbrném řetízku, tak na černé kůži, přívěsek z hematitu bez úchytu, který vidíte na obrázku vpravo, se velmi dobře hodí na černou kůži. Při objednání přívěsku z hematitu na e-shopu Naturshop.cz, dostanete k vybraným přívěskům černou kůži na zavěšení zdarma nebo si ji můžete dokoupit za velmi nízkou cenu.

Přívěsek hematit pro děti

Hematitové šperky se pro děti velmi dobře hodí, neboť jsou velmi pevné a trvanlivé. Pokud tedy svému dítku nechcete zatím kupovat stříbrné šperky, je hematit pro děti velmi dobrou volbou. Někteří lidé zabývající se esoterikou a drahými kameny ve smyslu léčitelství věří, že hematit nás chrání před nesprávnými rozhodnutími a také před nepředvídatelnými událostmi, které by mohly mít tragické následky. V dřívějších dobách nosily mladé dívky kamínek z hematitu, který je měl chránit před nebezpečnými muži. Tyto pověry a mýty nejsou nijak ověřené, uvádíme je pouze jako příklad, nicméně které dítko by odolalo přívěsku ve tvaru hvězdičky nebo svého oblíbeného zvířátka.

hematitove privesky obchod privesky z hematitu kde koupit sperky
Hematitové přívěsky vhodné pro děti, které vidíte na obrázcích, jsou menšího rozměru a jsou tedy pro děti jako stvořené. Málokteré dítě by odolalo přívěsku z hematitu ve tvaru pejska, kočičky či roztomilé opičky z hematitu.

Naturshop.cz - internetový obchod drahé kameny, jantar, šperky, dárky

(Veškeré texty a fotografie jsou majetkem Naturshop.cz, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou.
Kopírování textů  je bez souhlasu majitele zakázáno. © Naturshop.cz)